Filtr

Shake IT!

To już kolejna, siódma edycja SHAKE IT! - Centralnych Otrzęsin Politechniki Warszawskiej. W tym roku bawimy się w piątek, 25 października 2013 od godziny 20, po raz kolejny w warszawskim Klubie Stodoła! 
W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka mocnych niespodzianek! Co to jest - sprawdźcie sami!

Polub nas na facebooku: link

Wyjazd do Poznania

Jak co roku urządzamy integracyjny wyjazd w listopadzie, tym razem uderzamy do POZNANIA!!! 
Poza integracją czeka Was kilka ciekawych atrakcji między innymi zwiedzanie browaru LECH, gra terenowa oraz wiele, wiele innych!
Zahaczymy o 11 listopada więc możecie wziąć udział także w słynnym Poznańskim festynie oraz zakupić na kiermaszu regionalne rogale i wino :P
Cena tego wspaniałego wyjazdu to tylko 170 zł dla studentów PW!!! Do 4 listopada trzeba wpłacić całą kwotę. 
Zapisy prowadzone są w pokoju 52a (pokój samorządu). Nie czekajcie z zapisami liczba miejsc ograniczona!!!
Polub nas na facebooku: link

Wybory SSPW

MOŻNA JUŻ ZGŁASZAĆ SWOJE KANDYDATURY DO WRS NA KADENCJĘ 2013/2014!

Co trzeba zrobić by zostać kandydatem?

Po pierwsze wejść na stronę https://wybory.sspw.pl/?results%3A1332197 , a następnie stworzyć sobie konto i tam zgłosić swoją kandydaturę do odpowiedniej jednostki.
Następnie trzeba wydrukować zgłoszenie, które wygeneruje się po złożonej kandydaturze w systemie i przynieść je do biura WRS, czyli do nas do 52A. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada!

Wszystkich chętnych zapraszamy bardzo serdecznie, a każdego niezdecydowanego zachęcamy bardzo mocno do spróbowania swoich sił w strukturach samorządu.

 

GIT PW

Już w najbliższą sobotę 26 października, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna Gra Integracyjno-Terenowa po Warszawie. Chcesz poznać Warszawę z innej strony? Przeżyć niesamowite chwile? Już dzisiaj zapisz się w biurze WRS (pok. 52a) na GIT PW. Cena: 10 zł (kaucja zwrotna). Uwaga: w cenie ciepły obiad!

Chemical Party

Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Chemicznego zaprasza na Otrzęsiny Wydziałowe połączone z wyborami Miss&Mistera Wydziału Chemicznego PW. Odbędą się one w środę 16 października w Klubie Proxima. Start imprezy od 21.

Dla pierwszych 100 osób kupony na piwo. Poza tym na barze shoty w probówkach z 4zł !!!

Bilety (do nabycia w przedsprzedaży w biurze WRS):
- 8zł w przedsprzedaży
- 10zł w dniu imprezy
W czasie imprezy wiele gier otrzęsinowych i konkursów!!!


Serdecznie zapraszamy!

Złota Kreda

Wybierz swojego ulubionego wykładowcę! Już dzisiaj oddaj swój głos w biurze WRS (pok. 52a). Dla głosujących słodka nagroda

Copyright 2011 Samorząd Studentów Wydziału Chemicznego - Samorząd Studentów Wydziału Chemicznego. Powered by Joomla templates. All Rights Reserved.