Filtr

Centermed

 Studentom PW opiekę medyczną zapewnia CenterMed. Więcej informacji na stronie www.centermed.pl

Niewidzialna Wystawa z Chemikami

Któż może wiedzieć co czai się w mroku? Już 10 maja zapraszamy na niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju Niewidzialną Wystawę! Bilety tylko 13 zł! Zapisy w biurze WRS (pok. 52a). Liczba miejsc ograniczona!

Polub nas na facebooku:link

Teatr "Nasza Klasa"

Serdecznie zapraszamy do Teatru na Woli na sztukę "Nasza Klasa". Spektakl odbędzie się 9 maja o godzinie 19. Cena biletu wynosi 30 zł. Zapisy w biurze WRS (pok. 52a) do 26 kwietnia. Więcej info na facebooku: link.

Wykłady z prof. Meyerhoffem

Serdecznie zapraszamy na serię wykładów z prof. Meyerhoffem z Univertsity of Michigan w dniach 13-15 maja w Audytorium Czochralskiego. Więcej informacji oraz tematy tutaj.

Koncert w Remoncie

Zapraszamy na koncert awangardy polskiej sceny muzycznej GRUPY W SKŁADZIE, związany z przypadającym w tym roku 40-leciem klubu Remont. Odbędzie się on w środę 17 kwietnia o 19:00 w klubie Remont. Wstęp wolny! Więcej info na facebooku: link.

Oddaj krew i szpik!

W czwartek przed Gmachem Głównym będzie można oddać krew w autobusiku w godzinach 9-12.
Zaś zarówno w czwartek jak i piątek w samym GG (9-12) będą pobierane wymazy dla dawców szpiku.

Dni otwarte na Ceramice

Pracownicy Zakładu Technologii Nieorganicznej i Ceramiki serdecznie zapraszają na Dni Otwarte, które odbędą się w naszym Zakładzie w dniach 9 i 18 kwietnia 2013 r. o 12 w sali 312 w Gmachu Technologii Chemicznej

Program przewiduje prezentację mającą na celu przybliżyć Państwu tematykę prowadzonych badań oraz możliwości dydaktyczne Zakładu.
Będzie możliwość również zapoznać się bliżej z tematami proponowanych prac dyplomowych. W czasie prezentacji zostaną również przedstawione oferty pracy wakacyjnej dla studentów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Więcej info na stronie:http://ztnic.ch.pw.edu.pl

White Fartuch Party

Właśnie skończyłeś laboratoria? Biegniesz prosto z ćwiczeń? Masz dość nauki i marzysz o wyluzowaniu się? napiciu kilku wyskokowych chemikaliów?

Wystarczy że założysz fartuch, zabierzesz znajomych i wpadniesz na imprezę WHITE FARTUCH PARTY. WRSy Chemiczny i ICHiP mają specjalnie coś dla Was.!!!
Impreza odbędzie się w klubie Lucid w dniu 18.04.2013 (czwartek) od 21
Ceny biletów:

6 zł - studenci ICHiP/ Chemicznego PW
8 zł - WiM i fizyka PW,chemia UW,farmacja WUM, Wydział Nowych technologii i chemii WAT
10 zł - reszta świata i w dniu imprezy

Dla wszystkich przebranych uczestników imprezy będzie czekała nagroda!

Serdeczenie zapraszamy!
Polub nas na facebooku (link)

Koszulki Wydziałowe i nie tylko

Z nowym rokiem czas na nową edycję koszulek wydziałowych! W tym roku mamy dla was trzy propozycje: polibuda, kot chemiczny oraz Wydział Chemików. Cena koszulek to tylko 15 zł! Więcej informacji oraz loga koszulek na facebooku (link). Zapsy przyjmujemy do 30 kwietnia.


Równocześnie zapraszamy po koszuliki i kubki z logiem Juwenaliów PW. Cena kubka to tylko 8 zł, zaś koszulkę nabędziesz w cenie 20 zł. Zapisz się u nas już dziś!!! (pok. 52a Gmach Chemii). Więcej info na facebooku (link).

Copyright 2011 Samorząd Studentów Wydziału Chemicznego - Samorząd Studentów Wydziału Chemicznego. Powered by Joomla templates. All Rights Reserved.